Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

O firmie


Drodzy klienci!

Jesteśmy firmą rodzinną z wieloletnią tradycją. Naszą działalność rozpoczął w 1965 roku Stanisław Cuper ojciec, otwierając małą piekarnię w miejscowości Starachowice. W późniejszym czasie prowadził piekarnię w Kietrzu, Dzierżysławiu oraz Gdańsku. 1972 roku przyjechaliśmy całą rodziną do Brzegu. W 1983 roku przejąłem od ojca zakład piekarniczy zmodernizowałem go i rozwinąłem o dział cukiernictwa. Dzisiaj możemy poszczycić się kilkoma punktami w całym województwie opolskim oraz rzeszą wiernych klientów, którym nasze wyroby osładzają każdy dzień.

 

Naszą specjalnością są wyroby oparte na własnych recepturach w zakresie piekarstwa i cukiernictwa. Oferujemy Państwu szeroką gamę tradycyjnych ciast, ciasteczek oraz pieczywa wypiekanego od lat metodą tradycyjną tj. na naturalnych zakwasach. Ich wyjątkowy smak i niepowtarzalny sposób ozdabiania sprawi, że słodycz z naszej cukierni i smak naszego chleba zadowoli nawet najwybredniejszego smakosza.  Pachnące baby, puszyste serniki, kruche ciasteczka przywołują w nas wspomnienia z dzieciństwa. Nikt nie może oprzeć się smakołykom z naszej cukierni a nasz chleb - to PRAWDZIWY CHLEB !

 

Na wyjątkowe okazje w życiu każdego człowieka mamy  w naszej ofercie specjalne wyroby cukiernicze, które podnoszą wagę i doniosłość każdej uroczystości. Specjalizujemy się w tortach ślubnych. Dla naszych małych klientów mamy specjalne wypieki w pysznych i nowoczesnych smakach oraz  bajkowych kształtach (patrz: Katalog). W naszej cukierni i piekarni każdy znajdzie coś dla siebie i zawsze ma gwarancję, że do pieczenia naszych słodkości użyte zostały tylko najlepsze i naturalne składniki.

Ostatni wypiek ze starego pieca 1999 r
Ostatni wypiek ze starego pieca 1999 r


szkolenie cukiernicze
szkolenie cukiernicze

Choć naszą specjalnością są słodkie wypieki, oferujemy także bogaty wybór pieczywa.  W naszych chlebach i bułeczkach nie znajdziecie Państwo polepszaczy. Wyrabiamy je tylko na naturalnych składnikach. Naszą specjalnością jest chleb żytni, razowy, słonecznikowy oraz chleb wypiekany bez drożdży "Stanisław". Pieczywo wyrabiane w naszej piekarni jest zawsze świeże i chrupiące.

Jeśli masz ochotę na chwile przyjemności, zajrzyj do naszych piekarni - cukierni.


Co roku szkolimy uczniów za zawodu cukiernik, piekarz, którzy po ukończeniu szkoły zawodowej otrzymują tytuł czeladnika piekarza lub cukiernika.

 

 Pieczemy od pokoleń dla Was prawdziwy chleb i wyroby cukiernicze.


                                                                                                          Jerzy Cuper

 

 

 

Zapraszamy!!!